17 Nisan 2024

Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayına Katılım Sağlandı

0

T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Birliği Genel Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri ve Yurtdışı Sağlık Birimleri Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayı’nda Klinik İdari ve Eğitim sorumlumuz Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu’ da yer alarak, fikir ve önerilerini paylaştı.

Birbirinden önemli konu başlıklarının enine boyuna tartışıldığı çalıştayda toplanan önerilerin önümüzdeki dönemdeki Acil Sağlık Hizmetlerine olan katkısının ülkemiz lehine kazanımları da beraberinde getireceğine inanıyor, alınacak kararların şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.

Sayın Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi KILIÇ ve Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Semih KORKUT başta olmak üzere, daire başkanlarımız ve ekiplerine Acil Sağlık Hizmetlerine yön verebilecek bu çalıştayın gerçekleştirilmesindeki emekleri nedeni ile teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.