16 Nisan 2024

Bir Fidan Dik, Geleceğe Nefes Ol! Ümraniye Acil Tıp Kliniği’nin Bir Hatıra Ormanı Oldu…

0

Yedi gün yirmidört saat hastalarımızın yaşamı için ter döken kliniğimiz, geleceğe de nefes olabilmek amacı ile dün (13 Mart 2021) Beykoz/İstanbul’ da yapılan etkinlikle Hatıra Ormanı’nın ilk fidanlarını dikti.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ümraniye Acil Tıp Kliniği Hatıra Ormanı’nın ilk fidanlarının dikiminin gerçekleştirildiği etkinlikte, idari ve eğitim sorumlumuz Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu, eğitim görevlimiz Doç. Dr. Gökhan Aksel ve kliniğimiz personelinin yanı sıra, hastanemiz Başhekimi Sayın Necdet Sağlam ve Başhekim Yardımcısı Sayın Necmettin Toprak hocalarımız da katıldılar. Desteklerini esirgemeyen sayın hocalarımıza, İstanbul Orman Müdürlüğü’ne ve Orman Bölge Şef’liği ile kıymetli personellerine teşekkürü bir borç biliriz.

Geleceğe Nefes olmak parolası ile yola çıktığımız bu süreç, ülkemize, İstanbul’umuza, hastanemize ve de kliniğimize hayırlı olsun…

Sadece Acil servisimizde değil, doğada da “Yaşam” a destek olan #ÜmraniyeAcil olarak, tüm meslektaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyoruz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.