29 Mayıs 2024

İstanbul Oryantasyon Eğitimi Başarı ile Tamamlandı.

0

Acil Tıp, TATD İstanbul Oryantasyon Eğitimi

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin eğitim faaliyetleri bünyesinde yer alan Oryantasyon Eğitimlerinin sonuncusu, 8-10 Nisan tarihleri arasında kliniğimiz ev sahipliğinde hastanemizde gerçekleştirildi.

Yapılan bu 3 günlük eğitim boyunca; Acil Tıp Klinik branşına son dönemde başlayan uzmanlık öğrencilerinin tıbbi gelişimlerine destek olmak yanında, gerek uzmanlık öğrenimleri süresince gerekse sonraki meslek hayatlarında kendilerine yol gösterecek tecrübe ve bilgi aktarımlarının verilmeye çalışıldı.

Türkiye Acil Tıp Derneği ve Kliniğimiz adında çok olumlu geri bildirimleri aldığımız bu faaliyetleri sebebi ile; TATD yönetim kurulu ve ilgili kurullarına, eğitim salonlarını biz ve arkadaşlarımıza açan hastane idarecilerimize ve birbirinden değerli, saygın eğitmenlerimize teşekkür ederiz.


Pek çok hocamıza ait olan bu resimler arasında yer almamakla beraber eğitimlerimizde yer alan diğer hocalarımız; Doç. Dr. Can Aktaş, sayın Dr. Öğr. Üyesi Nazire Avcu, sayın Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcıoğlu, sayın Uzm. Dr. Özgür Dikme ve sayın Uzm. Dr. Özlem Dikme.

Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.