29 Mayıs 2024

Mola Hakkımızı Kullandık

0

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği olarak mola hakkımızı kullanmak istedik ve şehirden az da olsa uzaklaştık. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla sosyalleşme fırsatı bulamadan geçirdiğimiz yoğun pandemi nöbetleri sonrasında düzenlediğimiz piknik organizasyonunda, yeni çalışma arkadaşlarımıza merhaba dedik.

Doğaya temas ettik, hem gönlümüzü hem karnımızı doyurduk. Tesisin sağladığı mangal ile sebze ve etlerimizi pişirdik, afiyetle yedik. Birçok iş arkadaşımızın nöbette veya yıllık izinde şehir dışında olması nedeniyle alışık olduğumuz kalabalığı sağlayamasak da, uzun zaman sonra biraz nefes almak hepimize iyi geldi.

Yeni piknikler, kamplar ve daha yenilikçi ve dinamik başka organizasyonlarımızı iple çekiyoruz. Bu vesile ile, Acil Tıp ailemizin yeni fertlerine hayatlarının bu yeni serüvenlerinde başarılar diliyoruz. Herkese yeşiller içinde mutlu günler geçirmeleri temenni ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.