15 Haziran 2024

TATD Yeni Dönem Yönetim Kurulu Seçildi..

0

23 Kasım 2019 tarihinde 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi içinde gerçekleştirilen Türkiye Acil Tıp Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu ile 14. Dönem Yönetim Kurulu üyeleri de seçilmiş oldu.

Geçtiğimiz dönem kurulunda da yer alan Klinik İdari ve Eğitim Sorumlumuz sayın Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu‘nun tekrar seçildiği yönetim kurulunun diğer üyeleri ise şu şekilde idi;

Prof. Dr. Süleyman Türedi (TATD Başkanı), Prof. Dr. Orhan Çınar (Başkan Yrd), Doç. Dr. Bülent Erbil (Genel Sekreter), Prof. Dr. Serkan Yılmaz (Sayman), Prof. Dr. Haldun Akoğlu (YK Üyesi), Prof. Dr. Ayhan Özhasenekler (YK Üyesi), Doç. Dr. Özge Duman Atilla (YK Üyesi), Prof. Dr. Murat Orak (YK Üyesi), Uzm. Dr. Sevilay Ünver (YK Üyesi) ve Uzm. Dr. Murat Çetin (YK Üyesi).

SBÜ Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği olarak 14. Dönem TATD Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eder, kendilerine başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.