29 Mayıs 2024

Ümraniye Acil, Acil Tıp ASİSTAN Sempozyumunda…

0

Ümraniye Acil Tıp ATAS’da..

Planlayıcıları, Organizatörleri, Sunum sahipleri, En yorgun düşenleri ve tabi bunların hepsini asistan düzeyinde yapabilmenin haklı gururunu en çok yaşayanlarını barındıran ACİL TIP ASİSTAN SEMPOZYUM’larının ondördüncüsü (ATAS2019), 18-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Diyarbakır da gerçekleştirildi.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin diğer tüm branşlara ait derneklere öncülük ettiği Asistan Sempozyumlarının geleneklerini çok güzel bir şekilde temsil eden bu sempozyumda, Ümraniye Acil Kliniği olarak olmanın gururunu yaşadık.

Sempozyum boyunca kliniğimiz asistanları, tüm diğer kliniklerle etkileşimde bulunarak Acil Tıp Ailesinde; hem Ümraniye Acil’i tanıtmış hem de bu camianın büyüklüğünü yaşamış oldular.

ATAS Diyarbakır için çok iyi hazırlanmış olduğunu gözlemlediğimiz; Dicle Üniversitesi Acil Tıp Kliniği Asistan Hekimlerine, onlara desteğini esirgemeyen Prof. Dr. Cahfer Güloğlu şahsında tüm hocalarımıza, üstün bir çaba sarfeden Uzm. Dr. Yenal Karakoç’ a ve Diyarbakır Hastanelerinde çalışan Acil Tıp Hekimlerine bir kez daha teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.