29 Mayıs 2024

ÜSTAT Oryantasyon 2021 Birinci Dönem Kurslarını Gerçekleştirdik.

0

Sonbahar dönemi Tıpta Uzmanlık Sınavında gösterdikleri başarı sonucunda kliniğimize katılan arkadaşlarımıza yönelik Oryantasyon Kursumuz, 24-26 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Kliniğimizin kurs ve eğitim markası ÜSTAT (Ümraniye Sürekli Tıp Eğitimi ve Akademik Toplantıları) bünyesindeki önemli modüllerden olan Oryantasyon Eğitimi, PANDEMİ tedbirleri çerçevesinde bu yıl diğer kurum içi ya da dışı kliniklere kapalı olarak yapıldı.

Acil Tıbba hızlı adaptasyon amacı ile verilen oryantasyon eğitiminin simülasyon fazı ise, geçtiğimiz senelerden farklı olarak SIMMERK yerine kliniğimiz kullanımı için temin ettiğimiz simülasyon ekipmanları ile yeni toplantı odamızda gerçekleştirildi.

Kliniğimize yeni katılan arkadaşlarımızı tekrar tebrik eder, onlara ve bize gurur verecek nice eğitimlerde beraber olmayı dileriz. Umarız, Pandemi nedeni ile ara vermek durumda kaldığımız kurum dışı personelin katılacağı Oryantayon Kurslarımızı da en kısa zamanda gerçekleştirebiliriz.

Ümraniye Acil – Bir Klinikten Öte…

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.