15 Haziran 2024

ÜSTAT Oryantasyon Kursu, Simülasyon Uygulamaları Fazı ile Tamamlandı…

0

ÜSTAT_logo1ÜSTAT_vaka

20-24 Nisan tarihleri arasında yapılan 2017 İlkbahar dönemi ÜSTAT Oryantasyon Kursu, Ümraniye Acil Tıp Kliniği & İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Simülasyon Merkezi İşbirliği ile yapılan Simulasyon Uygulamaları ile tamamlandı.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp ve Aile Hekimliği Klinikleri ile Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği asistan hekimleri faydalandığı kursun özellikle de simulasyon uygulamaları büyük ilgi gördü.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan teorik eğitim fazında Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu, Uzm. Dr. Gökhan İşat, Uzm. Dr. Can Özen, Uzm. Dr. H. Şeyma Akça, Uzm. Dr. İbrahim Altunok ve Uzm. Dr. Serdar Özdemir; İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Simülasyon Merkezi’ nde (SİMMERK) yapılan  Simulasyon Uygulamaları Fazında ise, Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu ve Uzm. Dr. Can Özen hocalarımıza asistan eğitimine verdikleri katkı nedeni ile teşekkür ederiz.

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.