29 Mayıs 2024

ATAS2020 aday şehri İstanbul için çalışan bizler, #birliktegüzel diyor, desteklerinizi bekliyoruz..

0

Türkiye’de acil tıbbın hikayesi inci kefalinin hayatına benzer. İnci kefali Van’ın tuzlu sularında yaşayan endemik bir balıktır. Üremesi için Van Gölü uygun değildir. Mayıs sonu-Haziran başında akarsulara, suyun akış yönünün tersine bir göç başlatır. Bu süreç zarfında her türlü güçlüğe göğüs gerer, yemez, beslenmez, dinlenmez amacına ulaşasıya kadar.

Türkiye’de 25. Yılını kutlarken Acil Tıp halen akarsuyuna ulaşmak için durmaksızın çalışıyor. Ülkemiz acil tıbbının yakaladığı ivmeye paralel bir ivme yakalayan, Acil Tıbbı başarı ile temsil etmek için var gücü ile çabalayan Ümraniye Acil Tıp Kliniği, ATAS2020 aday şehirleri arasında “İstanbul” u bir adım önde tutarak yarışımızda sizlerin de desteklerini bekliyor…

Tüm İstanbul acil klinikleri olarak, ‘Birlikte güzel’ diyerek çıktığımız yolda, 18-21 Nisan’da Diyarbakır’da gerçekleşecek olan sempozyumu merakla beklerken; tüm İstanbul olarak, “ACİL TIP, Klinikler Üstüdür” diyor ,  ‘ATAstanbul’ a davet ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.