29 Mayıs 2024

Kurs Günleri Kongresinde Yer Aldık…

0

Türkiye Acil Tıp Derneği 3. Kurs günleri Kongresi, 26-30 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya da gerçekleştirildi. Kliniğimizden 9 katılımcının yer aldığı kongrede İdari ve Eğitim Sorumlumuz Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu “Travma-Kırmızı Bayraklar Kursu” direktörü ve eğitimcisi olarak, kliniğimiz eğitim görevlisi Doç. Dr. Gökhan Aksel ise “Araştırma ve Planlama Kursu” eğitimcisi olarak görev aldı.

Acil tıbbın olmazsa olmazı Travma konusu; Hastane öncesi ve Hastane süreçleri olarak iki bölümde, senaryo ve interaktif etkileşimle ele alınırken, Kanıta Dayalı Tıp boyutu ile kursiyerlere ilave bilgiler verildi.

Bu iki kursun haricinde 28 farklı kursun daha icra edildiği kongre süresince her gün aynı anda 15 ayrı salonda yer alan kursiyerler, alanında uzman eğitimcilerle birlikte olma şansını yakaladı.

Kongre süresince 22 adet bildirimiz poster salonlarında asılı kaldı.

Son yıllar içinde geliştirilen bu yeni kongre modelini başarı ile uygulayan Türkiye Acil Tıp Derneği ve Kurs Günleri Kongresi organizasyon komitesine çok teşekkür ederiz. 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.