29 Mayıs 2024

Kliniğimiz bir kitaba daha imza attı… EKG kitabımız hayırlı olsun!

0

Geçtiğimiz yıl çıkarttığımız Acil Tıp kitabımızın gördüğü yoğun ilginin ardından bir başka kitabımız ile okuyucularımızın karşısına çıktık. “EKG Yorumlanmasında Bir Görsel Rehber” adı ile okuyucunun karşısına çıkan kitabımızın bizlere gurur veren özelliği ise, başından sonuna kadar her bölümünde sadece ve sadece Ümraniye Acil Tıp Kliniği hekimlerinin katkısının olması…

Bu önemli eserin çeviri editörlüğünü kliniğimiz İdari ve Eğitim sorumlusu Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu, editör yardımcılığını ise kliniğimiz uzmanları Dr. Gökhan İşat ve Dr. İbrahim Altunok yaparken, yayınevi paydaşı ise Ankara Nobel Kitabevi oldu.

Çevirisini üstlenmiş olduğumuz bu kitap ile; elektrokardiyogram’ı okuyabilme ve yorumlama konusundaki deneyimlerin, hedeflendiği düzeye ulaştırılacağına inanıyoruz. Bu inancımızı pekiştiren en önemli neden ise, kitabın en belirgin özelliği olan ve görselliği önde tutan içeriği. 

Kapsamlı ve akıcı bir içerikle sunulan görseller sayesinde, “EKG Yorumlanmasında Bir Görsel Rehber” in, yukarıda kısaca bahsetmiş olduğum hedefi gerçekleştirebilmedeki en önemli kolaylaştırıcı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Her yönü ile hazırlanışında dahi çeviri ekibine büyük bir haz veren bu kitabın, okuyucularca da zevk ile okunacağını umuyoruz. 

Kliniğimize ve tüm sağlık çalışanlarına hayırlı olsun…

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.