4 Mart 2024

Kliniğimize “Yeni” Doktor Odası…

0

Ülkemizin önde gelen acil servis ve Acil Tıp Kliniklerinden olan “Ümraniye Acil” geçtiğimiz gün yapılan törenle yeni doktor odasına kavuşmuş oldu. Hatırlanacağı üzere, son yıllardaki atılımları ile ön plana çıkan kliniğimiz önce hasta bakı alanlarında iyileştirmesi projelerini gerçekleştirmiş ve 2020 ilk çeyreğinden itibaren ise, hastane başhekimimiz Sayın Prof. Dr. Necdet Sağlam, başhekim yardımcılarımız ve idari amirlerimizin de onay, takip ve katkısı ile destek odaları geliştirme programına başlamıştı.

Acil Tıp Klinik toplantı odası, hemşire odaları, servis personel odaları, Acil Servis Yemekhanesi, Acil Servis Ofis odası ve depo odaları ile başlanan sürecin sonunda ise Pharmactive ilaç ve çoklu konsorsiyum paydaşlarının koşulsuz desteği ile Acil Servis Doktor Odasını açmış olduk.

Kliniğimiz’ in tüm çalışanlarının ve hastalarımızın tıbbi bakısının sağlandığı alanların iyileştirilmesine yönelik çalışmalarımız devam edecek olup, yeni doktor odamızın oluşumunda koşulsuz destek sağlayan Pharmactive İlaç ve Aktif destek Hareketi konsorsiyum üye firmalarına teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.