29 Mayıs 2024

Kliniğimiz TATKON2020 de temsil edildi.

0

Covid 19 pandemisinin gölgesinde gerçekleştirilen 16. Türkiye Acil Tıp Kongresi, uluslararası katılımla 20-22 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Çevrimiçi (online) gerçekleştirilen Kongre’ye kliniğimizden de geniş bir katılım oldu.

Kliniğimizin eğitim sorumlusu Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu, 21 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen AKS Tedavisinde Güncel Kılavuz Önerilerinin Klinik Pratiğe Yansıması konusunda gerçekleştirilen uydu sempozyumuna katıldı.

Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu

Teletıp ve Yeni Teknolojiler panelinde ve yine Sözel bildiriler bölümünde, Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu moderatörlük görevindeydi.

Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu

Resüsitasyon 2020 Güncellemesi panelinde Doç. Dr. Gökhan Aksel, İleri Yaşam Desteği konusunda sunum yaptı.

Doç. Dr. Gökhan Aksel

Kliniğimiz uzman hekimlerinden Tanju Taşyürek 22 Kasım 2020 tarihinde 5 dakika konuşalım bölümünde, Covid 19 Hasarını Önlemek İçin 5 Öneri başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Uzm. Dr. Tanju Taşyürek

Sözel bildiri alanında üçüncülük ödülü alan kliniğimiz uzman hekimlerinden Mehmet Muzaffer İslam’ı bir kez daha tebrik ediyoruz.

Uzm. Dr. Mehmet Muzaffer İslam
En İyi 3. Sözlü Bildiri Ödülü Uzm. Dr. Mehmet Muzaffer İslam

Kliniğimizin yeni uzmanlarından Dr. Deniz Tengerek ve Dr. Berra Kalkavan Doğan, sözlü bildirileriyle kongreye katıldılar.

Uzm. Dr. Deniz Tengerek ve Uzm. Dr. Berra Kalkavan Doğan

Asistan Dr. Merve Osoydan Satıcı, sözel bildirisiyle kongreye katıldı.

Dr. Merve Osoydan Satıcı

ATAB (Acil Tıp Asistan Birliği) oturumunda ise kliniğimizin Pandemi deneyimlerini yeni asistanlarımızdan Niyazi Akay Akdere aktardı.

Dr. Niyazi Akay Akdere

Bu kongrede Ümraniye Acil Tıp Kliniği olarak poster stantında da yerimizi aldık.

Kongre bitti ve bir sonraki kongre hazırlıkları ara vermeden başladı.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.