29 Mayıs 2024

ÜSTAT – NAK, “Nöbette Acil Konuşalım” eğitimlerimiz başladı.

0

“Yedi gün yirmi dört saat ve her yerde eğitim olabilir, yeter ki iste” felsefesi ile eğitim faaliyetlerini geliştirmeye devam eden SBÜ Ümraniye Acil Tıp Kliniğinin son yeniliği “ÜSTAT-NAK” geçtiğimiz hafta başladı.

Ümraniye Sürekli Tıp eğitimi Akademik Toplantıları adı ile ilk eğitimini 2016 yılında başlatan ÜSTAT’ın son projesi ÜSTAT-NAK, 17 Aralık 2020 tarihinde başlatıldı. Hedef kitlesi Acil Tıp uzmanlık öğrencileri, Acil Tıp Hemşireleri ve o gece nöbete gelen tüm hekimler olan bu proje ile; gece nöbetlerinin ilerleyen, nisbeten tıbbi hizmet gereksinimin azaldığı saatlerde, hizmet içi eğitim sohbetleri gerçekleştirilmesi planlanmakta.

Haftalık teorik eğitim programı, günlük vaka toplantıları, her ortamda ve her gün yapılabilir olan okuma grubu eğitimleri, ÜSTAT-SİM, ÜSTAT-TOX, ÜSTAT-Oryantasyon ve ayda bir kez yapılan akademik gelişim günü eğitimlerinden sonra yürürlülüğe koyduğumuz ÜSTAT-NAK, kliniğimize hayırlı olsun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.